.COM.TR Alan Adı 1 TL , Hemen Yeni Alan Adı'nı Kayıt Et Fırsatı Kaçırma!

Abuse - Kötüye Kullanım Bildirme

Kötüye kullanım durumlarını, form üzerinden veya abuse mail adresi ile bize bildirebilirsiniz.“Lütfen şikayeti göndermeden önce kötüye kullanım türünü belirtin. Talebinizi gözden geçirip en kısa sürede çözeceğiz. Mahkeme kararı içeren şikayetler için: AnındaDomain, mahkeme kararının e-imzalı versiyonu paylaşılmadıkça talebi işleme koymaz. Udf formatında veya karekodu görünür şekilde pdf formatında”

Şirketimiz üzerinden alınmış domain ya da hosting hizmeti üzerinden yasa dışı faaliyet, çocuk istismarı, spam, kimlik avı ve kötü amaçlı yazılımlar gibi kötüye kullanım sorunlarını bildiriniz. Tüm şikayetlerin geçerli olup olmadığını inceleyip gerekli işlemleri yapıyoruz. İnceleme sürecimizin bir parçası olarak şikayetinizi müşterimize iletmemiz gerekebilir.


Kötüye bildirim adreslerimiz;

E-mail: [email protected]


Report Abuse


Please notify us regarding any abuse such as illegal activity, child abuse,spam, phishing ve malwares for the all service you purchased from us.


We will be checking all complaints and taking appropriate measures if required. As a part of our investigation, we may need to convey your complaint to our customer. We will notify you in 24 hours by reviewing your complaint.


Our addresses for abuse complaint;

E-mail: [email protected]