.COM Alan Adı 9 $ , Hemen Yeni Alan Adı'nı Kayıt Et Fırsatı Kaçırma!

DDoS Koruma Web Site Koruma

Artık DDoS ve Layer 7 saldırılarını engelleyebilirsiniz. DDoS Koruma Paketlerimizden herhangi birini satın alarak sitenizi korumaya başlayabilirsiniz. Sadece 10 dakika içinde saldırıların hepsinden kurtulabilirsiniz.
Sitelerinizi aldığımız koruma sistemi ile %99.99 başarı ile korumaktayız, özel saldırılarda saldırı almaya devam eden siteler için uygun çözümler üretek bu oranı %100 yapmaktayız.
Paket Trafik Domain Koruma Seviyesi HTTPS /Ay  
DDoS 1 Limitlendirilmemiş 1 Adet Üst Düzey $1 / 8 Saat Satın Al
DDoS 2 Limitlendirilmemiş 1 Adet Small İyi $10.00 Satın Al
DDoS 3 Limitlendirilmemiş 1 Adet Large Üst Düzey $20.00 Satın Al

Anti-DDoS Koruması Hakkında


Şirketimizin anti-DDoS koruma politikasını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Şirketimiz, son zamanlarda ddos saldırısına maruz kalan web siteleri için kademeli azaltma yöntemlerini etkinleştirmektedir.

DDoS saldırısını yok etmek veya azaltmak için geliştirdiğimiz yöntemleri kullanırız. Ayrıca çözüm ortaklarımızın desteği ile DDoS saldırılarına karşı daha güçlü koruma sağlamayı hedefliyoruz. Diğer DDoS koruma şirketlerinden farklı olarak, web sitenize gelen en küçük kötü niyetli trafiğe bile meydan okuyoruz.

DDoS saldırılarını engellerken temiz trafiğinizi etkilemediğimizi ve bilinen botların web sitenize girmesine izin vermediğimizi unutmayın. Peki, web siteniz aktif DDoS saldırısı altındaysa, web sitenize yapılan DDoS saldırılarına nasıl karşı koyabiliriz?

İlk olarak, ziyaretçilerinizin herhangi bir koruma sayfasıyla karşılaşmayacağı anti-DDoS korumasını etkinleştiririz. Etkinleştirdiğimiz anti-DDoS koruması, daha önce DDoS saldırılarında kullanılan IP adreslerini engelleyecektir.

Ancak, IP adresleri daha önce herhangi bir saldırıda kullanılmamışsa ve web sitenize ilk kez saldırıyorsa, ikinci seviye anti-DDoS korumasını etkinleştireceğiz. Etkinleştirdiğimiz ikinci anti-DDoS korumasında, ziyaretçilerinize herhangi bir meydan okuma sayfası gösterilmeyecek ve görünmez bir kontrol süreci aracılığıyla anormal trafiğin tespit edildiği IP adreslerini sorgulayarak bir test sayfası gösterilecektir.

Bununla birlikte, bazı 7. katman (Layer 7) DDoS saldırıları, tam anlamıyla insan trafiğini kusursuz bir şekilde taklit eder. Şirketimiz, ziyaretçilere bir meydan okuma sayfası göstermekten kaçınmak için en güncel teknolojik olanakları kullanır. Ancak böyle bir DDoS saldırısını ziyaretçilere meydan okumadan çözmek mümkün değil, böyle bir teknolojinin var olup olmadığını bilmiyoruz ve araştırıyoruz. Bu nedenle, üçüncü seviye anti-DDoS korumasını etkinleştireceğiz ve 1 ila 5 saniye tutan ziyaretçilere bir puanlama sayfası açılacaktır.

Peki DDoS saldırısı web sitesine iyi bir skorla gelirse bunun için ne yapıyoruz? Web siteniz böyle bir DDoS saldırısı alıyorsa, muhtemelen diğer şirketlerden bir çözüm bulamadınız. Bu saldırının en tehlikeli DDoS saldırısı olduğunu düşünüyoruz ve bunu önlemek için dördüncü seviye anti-DDoS korumasını etkinleştiriyoruz.

Şirketimiz tarafından geliştirilen dördüncü seviye anti-DDoS koruması, web sitesine girdikten sonra en ufak bir kötü trafiği bile temizler. Yakın zamanda geliştirdiğimiz anti-DDoS korumamız, puanlama sayfası ile çalışır ve iyi derecelendirilmiş saldırgan IP adresleri, etkileşimleri ile tekrar puanlanır ve çok daha güçlü bir meydan okuma sayfasıyla karşı karşıya kalır.

Kısaca web sitenize yapılan DDoS saldırıları sadece dört adımda engellenir. Şirketimizin kademeli olarak etkinleştirdiği anti-DDoS korumasına güvenebilirsiniz.

Satışla ilgili
Soruların mı var?

Tüm sorularınız için alt kısımdaki iletişim tercihleri ile bilgi alabilirsiniz.